Joomla

Nano technológia – neviditeľné stierače, ktoré vás dostanú!

Prší, sneží – nevadí! S touto jedinečnou novinkou na poli starostlivosti o sklo vás neprekvapí žiadny vrtoch počasia, či akákoľvek nečistota. Že ju ešte nepoznáte? Poďme si teda v skratke vysvetliť všetky plusy Nanotechnológie.

Na prvom mieste je vždy bezpečnosť

Nanotechnológia výrazne zvyšuje bezpečnosť jazdy v daždi za čo môže jej vysoká odpudivosť vody. Snehové vločky či dažďové kvapky sa na skle vôbec nedržia.V okamihu dotyku so sklom vytvoria tzv. Lotos efekt (podľa vysoko vodo-odpudivej vlastnosti lotosového kvetu) a kvapky jednoducho nepriľnú k povrchu skla, ale sa vo forme drobných guľôčiek odkotúľajú.

Čistota na nezaplatenie

Vďaka jedinečnej Nano vrstve pre vás bude hrou aj umývanie čelného skla. Žiadny vtáčí trus, hmyz, či živica zo stromov uz nebudú skúšať vašu trpezlivosť a odstránite ich veľmi jednoducho – ČISTOU VODOU.
Takisto vás isto poteší pokles spotreby tekutín do ostrekovačov až o 80% a predĺženie životnosti gumičiek stieračov o 60%.
V zimných mesiacoch vám bude veľkou pomocou ľahké odstránenie jemnej námrazy.

Nekonečno Nanovýhod

Pri jazde mimo mesta zrazu zistíte, že už pri rýchlosti 80km/h bežné stierače nepotrebujete a problémom prestanú byť aj odlietajúce kamienky, pretože vaše sklo je chránené aj proti oderkom.
Hádam najvýraznejšou výhodou je, že Nanotechnológia si svoje vlastnosti udrží až 20 000km a nezničí ju ani bežné umývanie auta.

Kde sa k Nanotechnológii dostanem?

Všetky potrebné informácie o tomto produkte vám radi poskytneme priamo v Autoservise Szalay.
Či už patríte do radu skeptikov alebo nadšencov vo vzťahu k novinkám, ktoré nám uľahčujú život verte, že za cenu 30€ to nepochybne stojí.

Pre ďalšie informácie o tejto unikátnej technológii a objednávky kontaktujte Autoservis Szalay:
0902 391 337