Joomla

Novinka v autoservise Szalay – Renovácia plastových reflektorov už v ponuke + SÚŤAŽ!!!

Poškriabané, zožltnuté, zájdené a svetlo neprepúšťajúce reflektory sú oddnes minulosťou! Novinka v službách nášho rodinného autoservisu Vám zaručí, že na cestách uvidíte opäť o niečo jasnejšie.

Čas, štrk, zahmlievanie, prípravky proti hmyzu i škrabka na ľad – toto všetko sú faktory, ktoré vplývajú na povrch a svetlopriepustnosť reflektorov Vašich vozidiel. Donedávna by jediným riešením bola drahá výmena svetiel za nové.

V Autoservise Szalay však prichádzame s novinkou renovácie plastových reflektorov, ktorá zaručí, že svetlá Vášho automobilu bez ohľadu na ich vek a poškodenie, budú vyzerať opäť ako nové! Tajomstvo úspech tkvie v prebrúsení a následnom doleštení a ošetrení plastových reflektorov špeciálnou kvalitnou autokozmetikou značky 3M.

Neváhajte, rezervujte si svoj termín v autoservise už teraz a vyskúšajte túto novinku za skvelú uvádzaciu cenu 30 €! Objednávky a všetky doplňujúce informácie o službách autoservisu Szalay Vám radi poskytneme na telefónnom čísle 0902/391 337.

Pri príležitosti uvedenia tejto novinky do našej ponuky máme pre fanúšikov autoservisu Szalay pripravenú súťaž! Dajte "Like" Facebookovej stránke nášho autoservisu a vyhrajte renováciu plastových reflektorov na Vašom aute celkom zdarma!!! Žrebujeme v piatok 10. februára 2012!!!

Autoservis Szalay na Facebook-u

Tešíme sa na Vašu návštevu!

Tím autoservisu Szalay